به نام خدایی که بهترین ها را به من هدیه می کند

 

امیدوارم همیشه یه نفر باشه که درد دلاتونو بهش بگین یه نفر باشه که واسه دیدنتون لحظه شماری کنه یه نفر که واسه شنیدن صداتون ثانیه هارو بشمره . مهمتر از همه این که هیچوقت ترکتون نکنه چون این بدترین اتفاقی که می تونه بیفته .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

ممنون از اینکه وبلاگ منو انتخاب کردین , امیدوارم که اینجا بهتون خوش بگذره و از این وبلاگ راضی باشین. بازم ممنون

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

من عاشق رضا صادقی ام . واسه همینم سعی می کنم یه تعداد از آهنگهای خوبش رو اینجا بزارم , البته همه آهنگهای رضا صادقی قشنگن . 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 این آهنگ چاره ای ندارم از رضا صادقی که خودم عاشق این آهنگم

روی لینک کلیک کنید تو صفحه ای که باز میشه روی گزینه Download Now کلیک کنید بعد از چند ثانیه لینک دانلود خودش ظاهر میشه , انتخاب کنید و آهنگ رو دانلود کنید.

چاره ای ندارم - رضا صادقی 

 

رضا صادقی چیزایی رو می گه که هر کدومش واسه یه نفر اتفاق افتاده . از ته دلش

می خونه . 

اگه دوستم نداری به روم نیار یه چیزی از غرورم واسم بزار

  

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

می دونم برات عجیبه این همه اسرار و خواهش
این همه خواستن دستهات بدون حتی نوازش

میدونم برات عجیبه من با اون همه غرورم
پیش همه بدی ها چه جوری بازم صبورم

میدونم واست سواله که چرا پیش تو حقیرم
دور میشی منو نبینی باز سراغ تو می گیریم

می دونی چرا همیشه من بدهکار تو می شم
وقتی نیستی هم یه جوری با خیالت راضی میشم

می دونی واسه چی از تو نمی بینم و می خندم
تا نبینی گریه هامو هر دو چشمامو می بندم

چاره ای جز این ندارم اخه خون شدی تو رگهام
می میرم اگه نباشی بی تو من بد جوری تنهام

می دونم یه روز می فهمی روزی که دنیا رو گشتی
من چه جوری تو رو خواستم تو چه جوری ازم گذشتی
 
 

این ترانه رو بیشتر از همه ترانه هاش دوست دارم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

بی تو من بدجوری تنهام 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

آرزوهات رو بنویس

نمی دونم در مورد قانون جاذبه چیزی می دونید یا نه , ولی این قانون جواب میده , حداقل در مورد من یکی که جواب می ده , البته در مورد خیلی ها هم جواب داده .

می خوام درباره قانون جاذبه نظر شما رو بپرسم . می خوام اگه کسی از این قانون استفاده کرده و جواب گرفته و این قانون عمل کرده یه توضیحی بده و بگه تا بقیه هم از تجربیات اون استفاده کنن .

چون من خودم از این قانون استفاده کردم دوست دارم بقیه هم این قانون رو یاد بگیرن و ببینن که چقدر عجیب و جالبه .

من چیزهایی رو که می خواستم رو کاغذ می نوشتم بعد یه مدتی که خودمم یادم می رفت که چی خواستمو چی نوشتم مثل یه معجزه اون چیزی رو که می خواستم بدست می آوردم . خیلی عجیبه ولی ممکنه .
 
تصور کنین ...
 
تو خیالتون به این فکر کنید که اون چیزی رو که آرزوش رو دارید بهش رسیدید و انقدر بهش فکر کنید که تو اون لحظه باور کنید بهش رسیدید , مثلا شب که تو رختخوابتون دراز کشیدین چشماتونو ببندین و فکر کنید که به اون چیزی که می خواستید رسیدید . باور کنید به همین سادگیه .
این سخت نیست انجام دادن این کار سخت نیست , شما هر شب فقط 10 دقیقه بهش فکر کنید . من خودم این کارارو می کردم , وقتی می خواستم به اون چیزی که آرزوش رو داشتم فکر کنم چشمامو می بستم و بهش فکر می کردم اونو تجسم می کردم .
بعد از این که این کارو می کنین یه احساس قشنگی بهتون دست می ده انگار که به اون چیزی که می خواین رسیدین .
 

در کل این قانون , قانونه جالبیه . این قانون می گه که هر چیزی رو که بخوای می تونی بدستش بیاری یعنی باید به اون چیزی که می خوای فکر کنی یا اون رو رو یه کاغذ یا تو یه دفتر بنویسی .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کائنات هر چیزی رو که بخوای بهت میده , فقط کافی اونو ازش بخوای ولی مشکل اینه که خیلی ها این کارو نمی کنن .البته باید صبر هم داشته باشی نه این که یه چیزی رو بخوای و بعد یکی دو روز که بهش نرسیدی بی خیال قضیه بشی , باید تو خیالت به این فکر کنی که رسیدی بهش .

من اولین با از تلویزیون مستند راز رو دیدم و با این قانون آشنا شدم , بعد رفتمو این مستند رو خریدم , تا الان 10 بار این مستند رو دیدم همیشه واسم تازه ست .

اگه به قانون هایی که توش گفته عمل کنی واقعأ یه روزی به اون چیزی که می خوای میرسی یا اگه نرسی یه چیزی مثل اون نصیبت میشه .

شاید این سوال تو ذهنتون بیاد که تو خودت از این روش استفاده کردی و جواب گرفتی , آره من جواب گرفتم . من از این روش استفاده کردم و یه جاهایی اصلأ باورم نمی شد ولی جواب داد . مثلأ شما به این فکر کنید که یکی از دوستانتونو که خیلی وقته ندیدین می خواین ببینین , شاید اونو واقعأ نتونین ببینین تو اون لحظه ولی یا باهاتون تماس می گیره یا یه روزه دیگه می بینینش یا یه اتفاقی باعث میشه که شما باهاش ارتباط برقرار کنین . این اتفاق واسه من افتاد من وقتی به یکی از دوستام فکر می کردم دقیقأ همون لحظه با من تماس گرفت . به نظرم این اتفاقی نبود.

بهتون پیشنهاد می کنم مستند راز رو ببینین یا در مورد قدرت فکر و تکنولوژی فکر تحقیق کنین , مطمئنم چیزایی رو که من گفتم اونجا هم می بینین . در واقع همشون درباره فکر و قانون جاذبه بحث می کنن .

ممنون از این که این مطلبو خوندین و وقت گذاشتین اگه کسی این کارو کرد و عملی شد تو قسمت نظرات بگه تا بقیه هم از تجربیاتش استفاده کنن . بازم ممنون  


نظرات:

عجیبه
«حمید» می‌گوید:
«من از این قانون استفاده کردم و جوابم گرفتم . خیلی خیلی جالبه .»
گزارش تخلف
بعدی